www.cvonline.hu

Szoftver fejlesztő gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.12.23.
Hirdetés azonosító: 950190
lejárt

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket. Legyél Te a következő!

Ezúttal gyógyászati segédeszközöket gyártó partnercégünkhöz keresünk Java alapú kliens-szerver alkalmazás fejlesztéséhez szoftverfejlesztő gyakornokot.

Feladatok:

  • Új funkciók, modulok tervezése, implementálása
  • Unit tesztek, automatizált GUI-tesztek írása
  • A tesztelés során felmerült hibák okainak feltárása, javítása
  • A munkájával, projectekkel kapcsolatos egyéb általános adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • Aktív nappali tagozatos jogviszony
  • Szakirányú tanulmányok
  • minimum 1 évig történő folyamatos munkavégzés vállalása jogviszony mellett
  • Angol szaknyelvi ismeret (legalább dokumentáció olvasás/megértés szintjén)

Munkaidő: Hétfő-Péntek (09:00-16:30) Heti egyszer 8 óra (péntek) vagy kétszer 4 óra, illetve háromszor 3 órában.

Szükséges szakmai ismeretek a fejlesztéshez:

1. Java EE  2. JSF 3. JPA 4. Linux 5. Javascript 6. HTML, CSS

Az első 3 kiemelten fontos! Továbbá fontos, hogy az első 3-ból legalább 2-t ismerjen a jelentkező.

A jelentkezőtől kérnénk egy tetszőleges forráskódú állományt eddigi munkáiból.

Előnyt jelent:

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás+szaknyelvi ismeret(az elvárástól magasabb szinten)

Amit kínálunk:

  • bruttó 1200 Ft/óra
  • gyakorlati helyként történő leigazolás
  • Utazás - Volán buszjárattal történő kijutást Budapestről térítjük - a havi kiegészítő bérlet 100%-nak az elszámolásával 3450 Ft/hó

Amennyiben megfelelsz az elvárásoknak és szeretnél jelentkezni a munkára, a honlapon történő Link megjelenítése után megteheted.

További információ, jelentkezés

Kategória
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Régió:
Pest