www.cvonline.hu
Szoftver- és funkciófejlesztő mérnök
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2017.06.27.
Jelentkezési határidő: 2017.07.26.
Hirdetés azonosító: 1060876
IT SERVICES FEJLÉC

Nemzetközi autóipari partnercégünk számára keresünk megfelelő embereket az alábbi pozíció betöltésére:

Feladatok

  • Munkád során a jármű-hajtáslánc különböző elemeinek (pl. belsőégésű motor, sebességváltó) funkcióit fejlesztheted/tesztelheted grafikus programozási technológiával (Matlab/Simulink)
  • Vezérlő és diagnosztikai funkciók fejlesztését végezheted
  • Kutatás-fejlesztési projektekben vehetsz részt
  • Elvárások

  • Megszerezted a mechatronikus / villamosmérnöki / gépészmérnöki / közlekedésmérnöki / informatikus végzettséget (MSc előny)
  • tapasztalattal rendelkezel modell alapú funkciók fejlesztésében (Matlab/Simulink)
  • tárgyalóképesen beszélsz angolul
  • nem érzed elveszettnek magad, ha csoporton belül önállóan kell munkát végezned
  • jól kommunikálsz, kiváló analitikus gondolkodással bírsz, megbízható, felelősségteljes és kezdeményező személyiség vagy, akkor jó eséllyel pályázhatsz!
  • Előnyök

    Amit ajánlunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Nemzetközi környezet
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió