Szoftver és felhasználó támogatás céljából keresünk informatikus munkatársat nemzetközi háttérrel rendelkező partnerünk részére - INT/6/23

  • A hirdetés 387 napja lejárt

Feladatok:

  • Windows (terminál szerver, exchange, office) rendszer üzemeltetése
  • Linux Debian és Redhat szerverek üzemeltetése
  • Számítógépek, nyomtatók, ipari pc-k és kézi szkennerek üzembe helyezése, cseréje
  • Felhasználói támogatás, helpdesk rendszer használata
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Scriptek írása (Perl, SQL, PHP nyelven)

Elvárások:

  • Jó kommunikációs készség
  • Önálló munkavégzés
  • Középfokú szakmai végzettség
  • Minimum fél év releváns szakmai tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Microsoft szerver és desktop üzemeltetési ismeretek
  • Linux szerverüzemeltetési ismeretek
  • Hálózati ismeretek

Előnyök:

  • PHP programozási ismeretek
  • SQL ismeretek (PostgreSQL, MySQL)
  • A feltételekben szereplő bármely rendszerrel kapcsolatos minősítés, vizsga

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Támogató csapat
  • Szakmai fejlődés
  • Piacképes juttatási csomag

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát (bérigény feltüntetésével) a E-mail cím megjelenítése címre.

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő