www.cvonline.hu

Szoftver-értékesítő

  • A hirdetés 408 napja lejárt

Kiemelt szellemi és irodai területen dolgozó munkatársak kölcsönzésével és közvetítésével foglalkozó irodánk Partnercége számára
munkatársat keres.

Feladatok:
• Új partnerek felkutatása, az üzleti igények felmérése és azokra megoldási javaslatok kidolgozása
• Technológiai tanácsadás és az ügyfelek teljes körű kiszolgálása az alkalmazott technológiák szempontjából
• Vevőkörénél az értékesítés folyamatos növelése a vállalati terveknek megfelelően, látogatások céltudatos megtervezése és előkészítése, az előzetesen elkészített vevőlátogatási tervek betartása
• Konferenciákon, szakmai rendezvényeken való részvétel, prezentációk tartása magyar és angol nyelven
• Rendszeres riportálás a menedzsment irányába

Elvárások:
• Minimum 1-3 éves IT szolgáltatói piacon szerzett értékesítési tapasztalat (B2B)
• IT ipar világpiaci szereplőinek és megoldásainak ismerete
• Rálátás a Microsoft technológiákra (Windows, Office, .NET, MS SQL, SharePoint, Offie365, Azure, BI)
• Szoftveripar általános ismerete
• Üzleti intelligencia megoldások és eszközök ismerete
• Erős angol nyelvismeret, szóbeli és írásbeli egyaránt
• B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:
• Kiemelt jutalékszerzési lehetőség
• Hosszú távú munkalehetőség
• Szakmai kihívások
• Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest

Helyek Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő