www.cvonline.hu

Szoftver-értékesítő

  • A hirdetés 437 napja lejárt

Kiemelt szellemi és irodai területen dolgozó munkatársak kölcsönzésével és közvetítésével foglalkozó irodánk Partnercége számára
munkatársat keres.

Feladatok:

Értékesítési tevékenység:

• Új partnerek felkutatása, az üzleti igények felmérése
• Technológiai tanácsadás és az ügyfelek teljes körű kiszolgálása
• Vevőkörénél az értékesítés folyamatos növelése a terveknek megfelelően, látogatások céltudatos megtervezése és előkészítése
• Konferenciákon, szakmai rendezvényeken való részvétel, prezentációk tartása magyar és angol nyelven
• Rendszeres riportálás a vezetőség felé

Folyamatfejlesztési tevékenység:
• Projekt-dokumentációs rendszer fejlesztésében való részvétel
• Folyamatleírások, utasítások folyamatos fejlesztése
• Javaslattétel az elemzési folyamatok fejlesztésére

Elvárások:

• Felsőfokú, mérnöki végzettség
• Minimum 2-3 éves értékesítési tapasztalat (B2B)
• Tárgyalóképes angol nyelvismeret, szóbeli és írásbeli egyaránt
• Felhasználói szintű MS Office ismeretek
• B kategóriás jogosítvány
• Kiváló kommunikációs készség
• Határozott, magabiztos fellépés

Amit kínálunk:

• Kiemelt jutalékszerzési lehetőség
• Hosszú távú munkalehetőség
• Szakmai kihívások
• Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Budapesti központ, Országos munkavégzés

Helyek Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol