www.cvonline.hu

SZOFTVER ERGONÓMUS

  • A hirdetés 235 napja lejárt

Az Új Világ Nonprofit Szolgáltató Kft. fő tevékenysége a nemzetgazdaságilag kiemelt jelentőségű fejlesztéspolitikai támogatások ügyvitelét és monitoringját támogató informatikai szoftver rendszerek fejlesztése, alkalmazás szintű üzemeltetése és a rendszerekhez kapcsolódó főbb tanácsadói szolgáltatások nyújtása.

Az Új Világ Nonprofit Szolgáltató Kft.
munkatársakat keres

munkakörbe

Feladatok:

  • Tervezésben való részvétel, különösen: konkrét felületek és felület skiccek, prototípusok kialakításában;
  • Usability és ergonómiai szempontok képviselete;
  • Alapvető usability elvek ismerete, terjesztése cégen belül és külső partnerek részére;
  • Felhasználói feedback gyűjtése, beépítése termékekbe.

Elvárások:

  • szoftver ergonómia/usability ismeretek.

Előnyt jelent:

  • szoftver ergonómia gyakorlati ismeretek.

Elvárt kompetenciák:

  • kreativitás, esztétikai érzékenység;
  • önálló munkavégzés;
  • magas szintű együttműködési képesség.

Amit kínálunk:

  • stabil háttérrel rendelkező fiatal, lendületes fejlesztői csapat;
  • változatos, kihívást jelentő feladatok;
  • folyamatos szakmai fejlődés;
  • versenyképes jövedelem;
  • kulturált munkakörülmények Budapest szívében.

A munkakör betöltésének ideje: a kiválasztási folyamat lezárást követően azonnali belépéssel.

Jelentkezés módja: motivációs levél és fényképes önéletrajz magyar nyelven.

A pályázat benyújtásának módja: az alábbi e-mail címre várjuk „szoftver ergonómus” munkakör megnevezéssel.

A pályázat benyújtásának határideje:   2016. október 15.

A pályázat elbírálása:

A bizalmasan kezelt pályázatok legkésőbb a benyújtási határidőt követő 30 napon belül elbírálásra kerülnek. A kiválasztott pályázók írásbeli feladatmegoldásokon és szóbeli interjúkon vesznek részt. Pályázók az elbírálást követően a pályázat eredményéről írásbeli tájékoztatást kapnak.

További információk: Link megjelenítése weboldalon találhatóak.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő