www.cvonline.hu

Szoftver architekt

  • A hirdetés 1179 napja lejárt
Partnercégünk a magyar banki piac egyik legnagyobb és legstabilabb szereplője. Jelenlegi core banki rendszereiket cserélik le, újak bevezetésére, fejlesztésére keresnek architekt kollégát.

Munkavégzés helye: Budapest

Feladat:
  • Részvétel az IT rendszerek fejlesztési projektjeiben
  • Kapcsolattartás az üzleti elemzőkkel és IT rendszerszervezőkkel
  • A saját IT fejlesztések és a megvásárolt rendszerek illesztése az IT architektúra követelményekhez
  • Technikai igények felmérése
  • Fejlesztési feladatok technológiai előkészítése
  • Szoftver- és adatbázis-architektúra tervezése, algoritmusok felállítása
  • Architektúra rendszerterv-, fejlesztési terv-, elkészítés
  • Fejlesztések nyomon követése
  • A fejlesztett szoftverekkel kapcsolatos támogatási tevékenység ellátása
  • Architektúra standardizálási irányok meghatározása
  • SW architektúra, alkalmazás leltár napra készen tartása
  • Új technológiák kutatása és bevezetése

Képzettség típusa: Informatika

Tapasztalat:

Elvárások:

  • Informatikai vagy műszaki végzettség (MSc, BSc)
  • Aktív középfokú angolnyelv-tudás szóban és írásban
  • Minimum 5 éves szakmai tapasztalat szoftverfejlesztőként (Java) és/vagy tervezőként
  • Szoftvertervezési, fejlesztési és modellezési módszertani ismeretek
  • SQL ismeret
  • Ügyfélközpontúság, jó kommunikációs készség
  • Csapatszellem, feladatszervezési képesség, rugalmasság
  • Fejlett és önálló problémamegoldó képesség, nagyfokú önállóság és kezdeményezőkészség

Előnyök:

  • Banki gyakorlat
  • Banki architektúra ismeretek

Egyéb információ:

  • Munkavégzés helye: Budapest, belváros
  • Saját állományba, alkalmazotti státusszal várnak jelölteket

Nyelvismeret: Angol, középfokú szint

Jelentkezés: Szakmai önéletrajzát kérem küldje az E-mail cím megjelenítése címre. (e-mail: E-mail cím megjelenítése)

Pozíció azonosító: B22Sza

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika