www.cvonline.hu

Magyarországon  működő IT tanácsadó cég

szoftver architekt

(HF 10–6965)

munkatársat keres.

Feladat

  • Javaslattétel bankszektori nagyszabású projektek fejlesztési folyamatában alkalmazandó technológiai lehetőségekre, illetve ezek gyakorlati megvalósítására,
  • Fejlesztési keretek meghatározása, eszközök és technológiák kiválasztása,
  • Új komponensek és alkalmazások kidolgozása,
  • A követelmények technikai megfogalmazása és optimalizált megoldási javaslatok kialakítása,
  • Erőforrásbecslés a projektcsapatokkal történő együttműködés során,
  • Specifikációk megfogalmazása,
  • Projekt csapatok technikai támogatása és vezetése.

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség,
  • Szoftverfejlesztési projektekben szerzett vezetői tapasztalat,
  • Szoftver architekként szerzett több éves tapasztalat előny,
  • Java fejlesztésben szerzett tapasztalat előny.

Amit kínálunk

  • Kiemelkedő munkakörülmények,
  • Kiemelkedő juttatás és karrierlehetőség (alkalmazotti vagy számlás formában),
  • Dinamikus csapat.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Budapest

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,

 fényképes magyar nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 10-6965” referenciaszám feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

          Link megjelenítése