www.cvonline.hu

SZOFTVER ARCHITECT

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.07.23.
Hirdetés azonosító: 972340

Megbízónk külföldi tulajdonú nagy tradíciókkal rendelkező járműipari vállalat. Vezető piaci pozícióját a termékek magas fokú megbízhatóságával és folyamatos innovációval vívta ki. Magyarországi gyártóvállalata további bővítéséhez keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Vezetői tanácsadó rendszer funkcióinak tervezése a felmerülő igények alapján
  • Új funkciók implementálása
  • Fejlesztési feladatok koordinálása, 2-4 fős fejlesztő csoport szakmai vezetése
  • A tervezési folyamatok irányítása
  • Fejlesztési stratégia kialakítása, függőségek, prioritások meghatározása
  • Döntési javaslatok megfogalmazása szakmai kérdésekben

Elvárások

  • Műszaki felsőfokú végzettség (villamosmérnök, informatikus, fizikus)
  • Minimum 5 éves .NET, C# tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • Problémamegoldó gondolkodás
  • Rendszerszemlélet, megbízható, célorientált, pontos munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség (szóban és írásban)

Előnyt jelent

  • JIRA ismerete
  • SVN kezelési ismeretek
  • C++ ismerete
  • Tervezési minták (design pattern) ismerete
  • Szoftvertesztelésben szerzett tapasztalat
  • Német nyelvtudás

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes, a teljesítménnyel arányos jövedelem
  • Kihívásokkal teli, felelősségteljes feladatok
  • Nagyon modern, tiszta, barátságos munkakörnyezet
  • Biztos, hosszú távra szóló munkalehetőség
  • Rugalmas munkaidő
  • Nemzetközi projektek
  • Innovatív termékek, technológiák, megoldások
  • Családbarát munkahely

A munkavégzés helye

Budapest (Dél-Pest)

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: SZOFTVER ARCHITECT, Budapest (Dél-Pest)

Kategória

IT / Informatika

Régió

Magyarország