www.cvonline.hu

Szoftver Architect (Microsoft, SharePoint/MS SQL/.NET)

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.06.27.
Hirdetés azonosító: 864096
lejárt

Megye:    Budapest

A pozíció leírása:    Rendszer- és szoftver architektúrák kiépítése Microsoft környezetben, .NET, Sharepoint, MS SQL, stb alapokon.

Feladatkör, felelősségek:    · Javaslattétel az egyes projektek fejlesztési folyamatában alkalmazandó technológiai lehetőségekre, illetve ezek gyakorlati megvalósítására

· Fejlesztési keretek meghatározása, eszközök és technológiák kiválasztása, integrált kód és verziókövetés implementálása

· Új komponensek és alkalmazások kidolgozása

· Rendszer- és szoftver architektúrák kiépítése Microsoft környezetben, .NET, Sharepoint, MS SQL, stb alapokon.

· A követelmények technikai megfogalmazása és optimalizált megoldási javaslatok kialakítása

· Architektúra és a fordítási környezet implementálása

· Erőforrásbecslés a projektcsapatokkal történő együttműködés során

· Specifikációk megfogalmazása

· Projekt csapatok technikai támogatása és vezetése

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:
   · IT területen szerzett felsőfokú végzettség

· Legalább középfokú angol nyelvtudás

· Legalább 5 év szoftverfejlesztési gyakorlat

· Legalább 3 év tapasztalat architect területen

· .NET 4.0/4.5, WCF

· Windows SharePoint 2010/2013 erős ismerete, felület, funkcionalitás, adminisztráció és SharePoint Services egyaránt

· MS SQL Server 2012/2014 erős ismerete

· Szoftverfejlesztési életciklust átfogó ismeretek

· Általános tervezési minták ismerete

· Jó kommunikációs készség

· „Multitasking” képesség

Nyelvtudás:    Legalább középfokú angol nyelvtudás

A megbízó cég profilja:    Megbízónk a magyar piacon régóta működő, stabil háttérrel bíró információtechnológiai vállalkozás.

Egyéb:    Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.

Kategória
IT / Informatika
Régió