Dinamikusan fejlődő stabil hátterű hazai és nemzetközi szoftverfejlesztő cégek részére keresünk munkatársakat

SZOFTVER ARCHITECT (C++ vagy JAVA)

 (HF 10-7265)

 munkatársat.

Feladatok:

  • Javaslattétel nagyszabású projektek fejlesztési folyamatában alkalmazandó technológiai lehetőségekre, illetve ezek gyakorlati megvalósítására,
  • C++ vagy JAVA fejlesztési keretek meghatározása, eszközök és technológiák kiválasztása,
  • Új komponensek és alkalmazások kidolgozása,
  • A követelmények technikai megfogalmazása és optimalizált megoldási javaslatok kialakítása,
  • Erőforrásbecslés a projektcsapatokkal történő együttműködés során,
  • Specifikációk megfogalmazása,
  • Projekt csapatok technikai támogatása és vezetése.

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség,
  • Java vagy C++ fejlesztésben szerzett tapasztalat.
  • Szoftverfejlesztési projektekben szerzett vezetői tapasztalat előny,
  • Szoftver architekként szerzett tapasztalat előny.

Amit kínálunk:

  • Dinamikusan fejlődő háttér,
  • Biztos környezet,
  • Kiemelkedő juttatási csomag.

A munkavégzés helye: Budapest,
Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar és angol nyelvű önéletrajzát kérjük,

küldje a „HF 10-7265"-es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

 HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése