Szociális Tanácsadó - Salgótarján (Referenciaszám: BSZV- 2213)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.12.14.
Jelentkezési határidő: 2017.12.16.
Hirdetés azonosító: 1234184

Feladatok:

  • Meghatározott álláskeresői ügyfélkörnek történő szakmai tanácsadás
  • Egyéni esetkezelés
  • Új ügyfelek szakszerű tájékoztatása
  • Napi szintű adminisztráció precíz vezetése, adatbázis kezelő programba történő rögzítés
  • Céges partnerekkel történő személyes és telefonos kapcsolattartás

Elvárások:

  • Főiskolai-, vagy egyetemi végzettség – humán/szociális területen;
  • Erős felhasználói szintű MS Office ismeretek;
  • Jó kommunikációs- és szervező készség;
  • Szociális érzékenység
  • Önálló, pontos, felelősségteljes munkavégzés
  • Utazási hajlandóság
  • Humán/Szociális területen szerzett minimum 3 éves tapasztalat

Előny:

  • Jogosítvány, saját személygépkocsi
  • Mobilitás

Munkavégzés helye: Nógrád megye, Salgótarján

Munkáltató profilja:

A Man at Work Munkaerő-kölcsönző és Közvetítő kft. saját csapata bővítése céljából keres toborzási és kiválasztási területre ügyfélorientált, magas szociális érzékenységgel rendelkező személyügyi tanácsadót.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó BSZV-2213 referenciaszámot!
A részletekről érdeklődni lehet Vörös Jánosnál a +36306267570-es mobilszámon.
(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás, Egészségügyi szakember, Szociális munkás, Humán erőforrás
Régió Salgótarján
Nógrád
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő, Határozatlan idejű