www.cvonline.hu

Szociális takarító

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.21.
Hirdetés azonosító: 907058

Élelmiszeripari partnercégünk számára keresünk munkatársakat az alábbi pozícióra:

Feladatok:
  • szociális helyiségek (öltözők, WC, étkező), irodák takarítása,
  • auditra való felkészülés,
  • dolgozói ruhák és védőeszközök cseréje, kipakolása polcokra,
  • leltározás, áruátvétel: munkaruha, védőszközök, vegyszerek, takarító eszközök,
  • dokumentációk vezetése.
Elvárások:
  • alapfokú végzettség (8 osztály), szakmunkás végzettség ELŐNY
  • takarítási feladatok ellátásában gyakorlat,
  • állóképesség, monotónia tűrés,
  • precizitás.
Amit kínálunk:
  • Fizetés: fix bruttó órabér + műszakpótlék + teljesítmény bónusz
Munkavégzés helye:
  • Gyál
Egyéb:
  • Munkaidő:
  • 2 műszakos munkarend: 4:00-12:00, 8:00-16:00
  • Heti 5 napos munkarend.
  • Munkavégzés helye: Gyál (kijutás egyénileg!)
  • Kezdés: azonnal
Kapcsolat:
Referencia kód: EST-01

Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét és megfelel az elvárásoknak, úgy kérjük, küldje el önéletrajzát, a referencia kód vagy a pozíció pontos megnevezésével, a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Gyál