www.cvonline.hu

SZOCIÁLIS SEGÍTŐ (6129)

  • A hirdetés 1186 napja lejárt

Szociális segítő
Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Elvárások:
•Szociális-, ápolási-, vagy gyógypedagógiai asszisztensi végzettség
•Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
•Személyiségét illetően:
 Önálló, határozott személyiség, pedagógiai érzék, motivált, jó együttműködési készség, problémamegoldó képesség, empatikus, türelmes, jó  kommunikációs készség, kézügyesség

Előny:
•Fogyatékos ellátásban szerzett szakmai tapasztalat
•„B” kategóriás jogosítvány
•Azonnali munkakezdés

Főbb feladatok:
•Önálló életvitel támogatása, segítése
•Csoportfoglalkozás
•Szabadidős tevékenység szervezése
•Ellátottak kísérése
•Kézműves foglalkozás

Juttatások:
•Közalkalmazotti bérezés
•Cafetéria

Munkaidő:
•Hétfőtől –péntekig (két műszak, napi 8 órában)

Munkavégzés helye:
•Nyúl

Megbízónk:
Megbízónk a Márton Lakóotthon, ahol autista és értelmileg sérült fiatalokat gondoznak.

Jelentkezési határidő:
•fényképpel ellátott pályázatokat – a fenti elvárások figyelembevételével –a E-mail cím megjelenítése e-mail címre kérjük.
•Érdeklődni lehet ügyfélszolgálati időben a 36 96 528 580, 36 70 3800431 telefonszámon Varga-Kovács Petránál lehet.
Link megjelenítése

Ügyfélszolgálati idő:
•hétfőtől –csütörtökig: 8-16 óráig, pénteken: 8-15 óráig