www.cvonline.hu

Szociális asszisztens

  • A hirdetés 1194 napja lejárt

Gálfi Béla Nonprofit Kft. Szakosított Szociális Otthona felvételt hirdet

szociális asszisztensi

munkakörbe.

Munkakör célja:
A személyes gondoskodásba integrált kliensek segítése. A kliens napi tevékenységének követése, a gyógyítókkal, ápolókkal a személyes gondoskodásban résztvevő személyekkel rendszeres kommunikáció a kliensek érdekében.

Elvárások:

  • szociális asszisztensi képesítés vagy pszichiátriai szakápolói képesítés
  • hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat
  • számítógépes ismeretek
  • megbízhatóság, empátia, terhelhetőség, jó kommunikációs készség, problémamegoldó képesség

Előnyt jelent:
pszichiátriai ismeretek, gyakorlat

Munkavégzés helye:
Pomáz - Kiskovácsi, SARA Otthon

Munka díjazása:
megegyezés szerint

Jelentkezési határidő:
A munkakör a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

Fényképes önéletrajzokat az alábbi e-mail címre kérjük.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő