www.cvonline.hu

Szobalány

  • A hirdetés 1041 napja lejárt

Szobalány

Hely: Nagy Britannia, Wales, 4 csillagos szálloda

Fizetés: 6,31 angol font/óra

Szállás+étkezés: Biztosított a munkaadó által max. heti 50 font

Külföldi partnerünk megbízásából keresünk, felszolgálókat, recepciósokat, szobalányokat Walesben található szállodába. Heti 40 órás munkahét, két szabadnappal, igény esetén lehetőség van túlórára, melyet természetesen kifizetnek.

Éves szinten 28 nap fizetett szabadság van mely részarányosan kivehető az első hat hónap után. Szerződés hossza minimum 6 hónap, folyamatos kiutazási lehetőséggel a nyár folyamán.

Elhelyezés a szállodában található személyzeti részlegben két ágyas szobákban, étkezés a szálloda személyzeti étkezdéjében.

Partnerünknek több szállodája is van Nagy Britannia területén ezért lehetőség van Skóciában, Dél-Angliában is elhelyezkedni a fenti pozíciókban.

Munkaszerződés és teljes körű ügyintézés a GMN Hungary által biztosított.

Feltételek:

  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Szakmai tapasztalat nem feltétel, de előny!
  • Mosolygós, rugalmas, terhelhető személyiség
  • Külföldi munkatapasztalat előny, de nem feltétel

Angol nyelvű, fényképes önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várunk, a tárgyba ezt írjátok: „CV ONLINE/JOB NETWORK”!

Helyek Külföld
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Külföldi munka
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol
Egyéb hasonló állások Önnek
Védelmi ellenőr (Szállás támogatással)

Randstad Hungary Kft.

Feladatok: • a reptér területére belépő személy...
Budapest

2nd Line Cisco Network Engineer

Our multinational client is a prestigious telec...
Budapest

Gépkezelő

Partnercégünk a műszén, grafit és ezekhez kapcs...