www.cvonline.hu

Szobalány

  • Company_icon Rubin Wellness & Conference Hotel
  • Location_icon Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 17 napja lett aktiválva

Szobalányokat

keresünk négycsillagos budai szállodába!

Megbízható, munkájára igényes szobalányok, takarítók jelentkezését várjuk budai négycsillagos szállodába teljes- vagy részmunkaidőre! Bejelentett, stabil, hosszútávú munkaviszonyt ajánlunk, ahol értékelik a munkádat!

Jelentkezés: fényképes önéletrajzzal az alábbi email címen.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szakmunka / fizikai munka
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Takarítónő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő, Határozatlan idejű
Egyéb hasonló állások Önnek
Szobalány folyami hajón

Silverhand Hungary Kft

Munkavégzés helye: folyami hajó – Európa Munkak...
Magyarország, Külföld

Szobalány - Németország (Referencia szám: NA-2134)

Man at Work Kft.

Feladatok: Szobák tisztán tartása, rendbe rakás...
Külföld, Németország

Szobalány

Lindenbest Kft.

Budapest VII. kerületében található hotel szoba...
Budapest, Pest