www.cvonline.hu

SZOBALÁNY

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

Boutique Hotel Budapest****

Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

SZOBALÁNY

Amennyiben szeretne tagja lenni egy dinamikus, kreatív csapatnak, úgy küldje el e-mailben magyar nyelvű önéletrajzát fizetési igény megjelölésével a lenti e-mail címre.
Munkakör:
A standardnak megfelelő színvonal betartásával a szállodai szobák és közösségi területek takarítása, ellenőrzése a Housekeeping vezető irányításával.

Főbb feladatok:

  • Szállodai szobák, folyosók, közösségi terek takarítása, rendben tartása
  • Jelzi a gondnoknőnek a szobai textíliák (matracvédő, ágysál, díszpárna) szükség szerinti cseréjét és cseréli is azokat
  • Jelenti a műszaki hibákat, a minibár forgalmat, valamint az eltűnt fogyóeszközöket.
  • Felmerülő, a munkakörébe tartozó vendég kérések teljesítése

Elvárások:

  • Szobalány munkakörben szerzett tapasztalat
  • Alapos, precíz munkavégzés
  • Terhelhetőség
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Jó fizikai állóképesség
  • Vendégközpontúság

Előnyt jelent:

  • Angol nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Színvonalas szállodai környezet
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Versenyképes fizetés
  • Kitűnő szakértelemmel bíró, fiatal, csapat

Munkavégzés helye:

Magyar  nyelvű fényképes önéletrajzát várjuk a lenti e-mail címre. A tárgy mezőbe feltétlenül írja be a betöltendő pozíció megnevezését, illetve a saját nevét.

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás, Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest