www.cvonline.hu

SZOBALÁNY

  • A hirdetés 389 napja lejárt

A négycsillagos, 49 klimatizált szobával illetve apartmannal rendelkező Royal Club Hotel a Dunakanyar egyik legszebb részén, a történelmi emlékeket őrző Visegrád központjától 400 méter távolságra található a Dunára, Dunakanyarra, Fellegvárra néző panorámával.
Link megjelenítése

Új kollégákat keresünk, jó hangulatú, lendületes csapatunkba

SZOBALÁNY

pozícióba.

Feladatok:

  • Szállodai szobák és közös helyiségek rendszeres takarítása, rendben tartása.

Előny, de nem feltétel:

  • Szállodai szakmai tapasztalat
  • Nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Bejelentett munkahely
  • Havi bér + cafetréria
  • Munkába járási illetve igény esetén lakhatási támogatás