www.cvonline.hu

Szobalány

  • A hirdetés 253 napja lejárt

A visegrádi 4 ****-os Silvanus Hotel

Szobalány

munkatársat keres.

 Feladatok:

  • Szobák szakszerű, előírásoknak megfelelő kitakarítása, rendbetétele
  • Ágyneműk lehúzása (textilcsere), portalanítás, pórszívózás
  • Illemhelyiségek és fürdőszobák fertőtlenítése, fogyó termékek feltöltése
  • Vezető egyéb utasításainak elvégzése

Elvárások:

  • Precizitás, pontos munkavégzés

Előny:

  • Középfokú végzettség
  • Fiatalos szemlélet
  • Idegen nyelv ismerete

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Visegrád, Hotel Silvanus
  • Nívós, rendkívül elegáns helyen való hosszú távú, stabil munkalehetőség

Amit kínálunk:

  • 5 munkanap - 2 szabadnap, napi 8,5 óra munka két műszakban

Bentlakás nem megoldható!

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését várjuk jelentkezését!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szakmunka / fizikai munka
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő