www.cvonline.hu

Szobalány

  • A hirdetés 425 napja lejárt

 A Kempinski luxus szállodacsoport hazai tagszállodája, a
Kempinski Hotel Corvinus Budapest keres

SZOBALÁNYT

Fő feladatok:
A vendégszobák takarítása a szálloda előírásainak megfelelően.

Elvárások:

  • Legalább 1 év, 4 vagy 5 csillagos szálloda Housekeeping részlegén szerzett tapasztalat
  • Ápoltság, kiváló megjelenés
  • Nagy munkabírás
  • Megbízhatóság
  • Nyitott, vendégorientált személyiség
  • Idegennyelv tudás előny

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Változatos személyzeti juttatások
  • Ötcsillagos munkahelyi környezet

Jelentkezni e-mailen küldött fényképes önéletrajzzal lehet.