www.cvonline.hu

Szobalány

  • A hirdetés 220 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Szobalány

Feladatok és felelősség

  • Szállodai szobák és közösségi terek takarítása
  • Tisztaság fenntartása
  • Szobák felkészítése illetve naprakészen tartása

Elvárások

  • Hasonló munkakörben szerzett, minimum 1 éves szakmai tapasztalat
  • Gyors és precíz munkavégzés
  • Csapatjátékos, lojális, megbízható attitűd
  • Kiváló megjelenés

Amit ajánlunk

  • Stabil háttérrel rendelkező vállalat
  • Igényes munkakörnyezet
  • Kiváló légkör egy lendületes csapatban
  • Előrelépési lehetőség a cégcsoporton belül
  • Dolgozói kedvezmények

Munkavégzés helye:

Budapest

Helyek Budapest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szakmunka / fizikai munka
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő