www.cvonline.hu

Szobalány

  • A hirdetés 501 napja lejárt

Álláslehetőség az 5 csillagos Buddha-Bar Hotel Budapest Klotild Palace-ban!

Dinamikus fejlődésünknek köszönhetően munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:

Szobalány

Feladatok és felelősség:

  • A szobák takarítása a sztenderdeknek megfelelően,
  • Kapcsolattartás a szállodai recepcióssal és Supervisorral,
  • Ellenőrzi a szállodaszobák felszereltségét, ha hiányt tapasztal a hiányzó eszközöket pótolja,
  • Felelős a szállodai szobai gépek és berendezések rendszeres ellenőrzéséért, hogy a biztonságos üzemeltetési feltételek biztosítottak legyenek,
  • Betartja a baleset- és munkavédelmi rendszabályokat.

Elvárások:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • Vendégközpontú hozzáállás,
  • Kellemes megjelenés,
  • Megbízhatóság,
  • Terhelhetőség,
  • Rugalmasság,
  • Precíz munkavégzés,
  • Önállóság,
  • Erkölcsi feddhetetlenség.

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes jövedelem, elegáns munkaruha,
  • Napi kétszeri személyzeti étkezés,
  • Stabil háttérrel rendelkező vállalat,
  • Igényes munkakörnyezet,
  • Kiváló légkör egy lendületes csapatban.

Előnyt jelent:

  • 4-5 csillagos szállodában, hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre várjuk.