www.cvonline.hu

Szobalány / Takarító

  • A hirdetés 379 napja lejárt

Az AVALON Park Kft. újonnan nyíló turisztikai létesítménye keres munkatársat

 munkakörbe

Feladatok:

  • Közös helyiségek (recepció, közös mosdók, folyosók, wellness terület) takarítása,
  • A turisztikai létesítmény egyéb helységeinek tisztán tartása,
  • Folyamatos kapcsolattartás a recepcióval,
  • Szobák/szobaegységek folyamatos tisztántartása,
  • Minibárból történő fogyasztás regisztrálása, minibár feltöltése,
  • Szobai bekészítések eljuttatása (bor, pezsgő, gyümölcstál),
  • Tiszta és szennyes textíliák kezelése,A vendégek mosásra, vegytisztításra kikészített ruhájának kezelése.

Elvárások:

  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Megbízható, precíz, önálló proaktív személyiség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Jó probléma-megoldó képesség
  • Igényes, ápolt megjelenés

Előny:

  • Alapszintű angol nyelvtudás
  • Hasonló pozícióban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Igényes munkakörnyezet
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Támogatás a bejárásban
  • Bérezés: Bruttó 140.000.-Ft/hó kezdő fizetés
  • Munkaruhát biztosítunk

Munkavégzés helye:

Miskolc-Tapolca

A fényképes, név alapján elnevezett önéletrajzokat, motivációs levelet a pozíció megnevezésével 2016.05.13-ig várjuk az alábbi  e-mail címre.

Felhívjuk a pályázók szíves figyelmét, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékig megfelelő jelölteket áll módunkban kiértesíteni a toborzás és kiválasztás egyes szakaszairól.

 info: Link megjelenítése