www.cvonline.hu

Szobalány- Ausztria

  • A hirdetés 229 napja lejárt

Azonnali kezdéssel keresünk, magára és a környezetére igényes szobalányokat Salzburgban található hotelbe.

Cél: A szálloda szobáinak rendjének, tisztaságának biztosítása.

Feladatok:

  • a szálloda szobáinak előkészítése
  • szobák takarítása
  • bútorok tisztán tartása
  • ágynemű, törölköző cseréje
  • ágyneműk elpakolása mosodai szállítás után
  • takarítószerek rendelése
  • a szobákhoz tartozó fürdőszoba tisztán tartása

Elvárások:

  • kommunikációképes német nyelvtudás és angol nyelvismeret
  • vendég centrikus, udvarias magatartás
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Szállás, étkezés
  • Korrekt fizetés

Hosszú távú külföldi munkalehetőség!

Fizetés: nyelvtudás és tapasztalat függő, 1700-1900 euró bruttó