www.cvonline.hu

Szobalány – Hajós munka

  • A hirdetés 1330 napja lejárt

A CREW AGENCY - a hajós munkák specialistája - 1998 óta közvetít folyami és tengeri luxushajókra személyzetet - MEGBÍZHATÓ, KORREKT ÜGYINTÉZÉS A VÉDJEGYÜNK!

Szobalány pozícióba keresünk jelentkezőket az alábbi feltételekkel:

Munka leírása:

  • 4-5*-os folyami hajókon szobalányi munka:
  • kabinok takarítása
  • közös helyiségek tisztántartása

Elvárások:

  • nyelvtudás (német vagy angol)
  • előny a szállodai szobalány tapasztalat
  • nyitott személyiség

Amit ajánlunk:

  • jó kereseti lehetőség (Fizetés: 700-1700 euro)
  • fiatalos csapat
  • jó munkakörülmények
  • utazás
  • karrierlehetőség

Munkavégzés helye: folyami hajók

Jelentkezni fényképes önéletrajz elküldésével lehet az alábbi e-mail címünkön

További információ aLink megjelenítése oldalon.

Egyéb hasonló állások Önnek
Raktári csoportvezető

Hire-One Kft.

Pozíció leírása:Irányítása alá tartozó csoport ...
Budapest, Érd, Páty

Minőségbiztosítási mérnök (pályakezdők is)

Pozíció leírása:Új termékek bevezetésében aktív...
Tata, Tatabánya

PLC specialista

Pozíció leírása:A berendezések rendelkezésre ál...
Oroszlány, Tatabánya