www.cvonline.hu

Szobafőnök

  • A hirdetés 358 napja lejárt

IBIS STYLES BUDAPEST CITY
Szobafőnök

KERESETT                                       SZEMÉLYISÉGTÍPUS ÉS ELVÁRT KÉSZSÉGEK

  • Vendégközpontúság: kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Jó problémamegoldó készség
  • Dinamikus, rugalmas, segítőkész, empatikus személyiség
  • Felsőfokú, szakirányú végzettség
  • Angol nyelvtudás (egyéb idegennyelv ismeret előny)
AMIT KÍNÁLUNK
  • Változatos munka
  • Fiatalos és  dinamikus munkakörnyezet Összetartó, barátságos csapat
  • Fejlődési lehetőség

FELADATOK

Az ibis Styles munkavállaló elkötelezett a munkája iránt és folyamatosan törekszik arra, hogy eleget tegyen a vendégek igényeinek, meghaladja a vendégek elvárásait. Büszke a márkára és annak sajátosságaira, amelyek a könnyedség, az energikusság, a színesség, a vidámság, az egyszerűség, a barátságosság és a nagylelkűség.

Szállodai recepciós feladatokra keresünk munkatársat, aki professzionális szinten, az Ibis Styles márka elvárásaival összhangban, fókuszban  a vendég elégedettséggel tud vendéggel foglalkozni: vendéget fogadni, segíteni, eligazítani, érkeztetni, elutaztatni azaz a vendég  tartózkodása alatt teljeskörűen kiszolgálni őt.

EGYÉB ELVÁRÁSOK                                             MS Office és szállodai Opera program használata
Pontos, igényes munkavégzés
Kifogástalan megjelenés

KAPCSOLATTARTÓ

NAGY JÚLIA
Talent&Culture Development Manager
of ECO Brands HU&SK
Jelentkezés: az alábbi email címen.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő