www.cvonline.hu

Szobaasszony

  • A hirdetés 584 napja lejárt

Csatlakozzon Ön is a világ egyik leghíresebb szállodaláncának tagjához, fiatalos csapatunkba!

 A következő álláslehetőségre várjuk jelentkezését:

Fő feladatok:

  • A szállodai szobák és közösségi területek tisztán tartása a Hilton Worldwide szállodalánc által előírt sztenderdek betartásával,
  • Esetenként a közösségi terek takarítása, rendben tartása,
  • Szobai textíliák szükség szerinti cseréje,
  • A szobákban felmerülő műszaki problémák jelentése,
  • Az esetlegesen felmerülő, munkakörébe tartozó vendég kérések teljesítése.

 Az ideális jelölttel szembeni elvárások:

  • Alapos, precíz, önálló munkavégzés,
  • Terhelhetőség, jó fizikai állóképesség,
  • Vendégközpontúság.

Előnyt jelent:

  • Angol nyelv ismerete és azonos munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú munkalehetőség,
  • kiváló csapat,
  • folyamatos tréningek

Kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő