www.cvonline.hu

Szobaasszony

  • A hirdetés tegnap lejárt

IBIS STYLES BUDAPEST AIRPORT

KERESETT SZEMÉLYISÉGTÍPUS ÉS ELVÁRT KÉSZSÉGEK

  • Megbízhatóság
  • Gondos, precíz, önálló munkavégzés
  • Udvarias magatartás és megjelenés
  • Vendég- és minőségközpontú gondolkodás és munkavégzés
  • Nagy munkabírás
  • Jó csapatszellem

AMIT KÍNÁLUNK

Fiatalos és  dinamikus munkakörnyezet összetartó, barátságos csapat egy fantasztikus lokációval rendelkező, nyitó házban.

FELADATOK

Az ibis Styles munkavállaló büszke a márkára és annak sajátosságaira, amelyek a könnyedség, az energikusság, a színesség, a vidámság, az egyszerűség, a barátságosság és a nagylelkűség.

Szállodai szobalány munkára keresünk kollégát, aki a hamarosan nyíló reptéri szálloda vendégszobáinak, a szállodai hall és a közös helyiségek professzionális szintű takarítását végzi az Ibis Styles márka elvárásainak megfelelően.

EGYÉB ELVÁRÁSOK

  • Alapfokú végzettség
  • Vendégközpontúság
  • Tisztaság és rendszeretet
  • Pontos, igényes munkavégzés
  • Kifogástalan megjelenés

KAPCSOLATTARTÓ

NAGY JÚLIA
Talent&Culture Manager of ECO Brands Hungary

Jelentkezés: a lenti e-mail címen vagy önéletrajz leadásával az Ibis Styles Budapest CENTER szállodában (1074 Budapest Rákóczi út 58, a Blaha Lujza térnél.)

Helyek Budapest
Pest
XIV. kerület
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szakmunka / fizikai munka
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Takarítónő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű