www.cvonline.hu

Szobaasszony

  • A hirdetés 396 napja lejárt

Miskolctapolca vezető szállodája a Calimbra Hotel****

 szobaasszonyt

keres.

Feladatok:

  • Szobák takarítása
  • Mosodában szállodai textíliák mosása, vasalása
  • A szálloda közösségi helyiségeinek takarítása
  • Wellness részleg takarítása

Elvárások:

  • Egészségügyi kiskönyv megléte
  • Felelősségteljes, önálló munkavégezés
  • Udvarias, vendégcentrikus magatartás
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség

Előny:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Barátságos munkahelyi légkör
  • Hosszú távú munkalehetőség

Jelentkezés módja: Magyar nyelvű önéletrajz beküldése az alábbi e-mail címre.