www.cvonline.hu

Szlovén nyelven beszélő kereskedelmi asszisztens

  • A hirdetés 308 napja lejárt

Abroncs Kereskedőház Kft
a közép-európai régió meghatározó szereplője az abroncs kereskedelem területén. Tevékenységünk fejlesztéséhez most

szlovén nyelven beszélő kereskedelmi asszisztenst

keresünk budapesti, XI. kerületi munkahelyre.

Feladatok:

  • Call-Center hívások fogadása-indítása
  • Pro-aktív kapcsolattartás meglévő Partnerekkel
  • Az értékesítési célok megvalósításának támogatása
  • Új Partnerek felkutatása, tevékenységünk promótálása
  • Részvétel a belföldi értékesítés támogatásában

Elvárások:

  • A szlovén nyelv anyanyelvi, tárgyalási szintű aktív ismerete (alapkövetelmény!)
  • Kereskedelmi asszisztensi, kereskedelmi tapasztalat
  • Jó kommunikációs, probléma megoldó képesség
  • Telefonos ügyintézésben szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Csapatban és önállóan történő megbízható, pontos munkavégzés

Előny:

  • Szerb-horvát nyelvismeret
  • A román/német nyelv tárgyalási szintű ismerete
  • Gumiabroncs piac ismerete

Amit kínálunk:

  • Dinamikusan fejlődő és piac-meghatározó biztos háttér
  • Fiatal értékesítési csapat
  • Jó közlekedésnél elhelyezkedő munkahely (Budán)
  • Karrier lehetőség
  • Versenyképes jövedelem
Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Szlovén