Szlovák+angol és román+német nyelvű telefonos ügyfélszolgálati referens

  • A hirdetés 700 napja lejárt

Megbízható, teljes körű call center szolgáltatással foglalkozó cég hosszú távra munkatársakat keres 2015. márciusi munkakezdéssel az alábbi munkakörbe:

Szlovák+angol és román+német nyelvű

telefonos ügyfélszolgálati referens

Feladatok:

  • Telefonos ügyfélszolgálati tevékenység ellátása szlovák+angol és román+német nyelveken: beérkező hívások fogadása turisztikai foglalóportál szolgáltatásaival kapcsolatban
  • Ügyfelek pontos, szakszerű tájékoztatása
  • Ügyfél e-mailek megválaszolása: információnyújtás, problémafeltárás, panaszkezelés, teljes körű ügyintézés
  • Információnyújtás a cég szolgáltatásairól, információs vonal biztosítása
  • A tevékenységhez köthető adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • Telefonos ügyfélszolgálati területen szerezett releváns tapasztalat
  • Szlovák+angol vagy román+német felsőfok/anyanyelvi szint (a 2-2 nyelv ismerete szükséges!)
  • Minimum középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Jó kommunikációs készség, ügyfélközpontúság
  • Monotónia tűrés
  • Jó stressztűrő és problémamegoldó képesség
  • Precíz, megbízható munkavégzés

Munkavégzés helye: Budapest, 13. kerület

Amit kínálunk:

  • Fix alapbér + nyelvpótlék + műszakpótlék
  • Folyamatos, hosszú távú munkalehetőség egy stabil cégnél
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Alkalmazotti státusz
  • 8 órás munkavégzés

Magyar nyelvű önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk a beszélt nyelv(ek) megjelölésével.

Helyek Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő