www.cvonline.hu

Szlovák nyelvű diákmunka ügyfélszolgálatra

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.28.
Hirdetés azonosító: 911757

Feladatok:
  • Kockázati életbiztosítás értékesítése,
  • telefonhívások lebonyolítása,
  • napi adminisztráció ellátása.
Elvárások:
  • Nappali tagozatos hallgató jogviszony,
  • szlovák nyelv közép-felsőfokú használata.
Előny:
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat.
Amit kínálunk:
  • Bér:
  • Bruttó 1500 FT/óra
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkavégzés helye:
  • Budapest, IX. kerület
  • Munkavégzés ideje:
  • Hétfő- Péntekig 08.00-20.00, rugalmas időbeosztásban
  • Szombat 09.00-17.00 (választható)
Kapcsolat:
Ha érdekel a pozíció, küldd el önéletrajzod az alábbi e-mail címre: E-mail cím megjelenítése . Kérlek, a tárgy mezőben tüntesd fel: SZVK-00.