www.cvonline.hu

SZLOVÁK ÉS/VAGY CSEH NYELVŰ MENTOR TELEFONOS TERÜLETRE

  • A hirdetés 813 napja lejárt

XIII. kerületi call centerbe szlovák és/vagy cseh nyelvű telefonos területre keressük új munkatársunkat hosszú távra az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Kimenő hívások indítása, értékesítés, értékesítés támogatás,
  • Mentori feladatok ellátása,
  • Kimenő hívások indításával és kezelésével kapcsolatos segítségnyújtás a kollégáknak,
  • Adminisztrációban való együttműködés és ellenőrzés,
  • Hanghallgatás és feedback az operátorok felé,
  • A csapat (kezdetben 4-5 fő, később 10-15 fő) motiválása, koordinálása,
  • Felettesekkel való együttműködés

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség,
  • Szlovák és vagy/cseh anyanyelvi szint,
  • Magyar nyelvismeret,
  • Legalább 1-2 éves call center értékesítői tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Jó kommunikációs készség, együttműködő, terhelhető személyiség
  • Fejlődésre való igény.

Munkavégzés helye: Budapest, 13. kerület

Amit kínálunk:

  • fix alapbér/óra +mentori jutalék
  • folyamatos, hosszú távú munkalehetőség
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • teljes idős foglalkoztatás (beosztás alapján hétfőtől péntekig  8-20h között)

Magyar nyelvű önéletrajzzal a jelentkezéE-mail cím megjelenítése  e-mail címre várjuk pályázatát a beszélt nyelv megjelölésével.