Szlovák-cseh és Orosz-ukrán nyelvű telefonos ügyfélszolgálati munkatárs

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.24.
Hirdetés azonosító: 791265

Megbízható, teljes körű call center szolgáltatással foglalkozó cég hosszú távra munkatársakat keres 2014. április-májusi munkakezdéssel az alábbi munkakörbe:

Szlovák-cseh  és Orosz-ukrán nyelvű

telefonos ügyfélszolgálati munkatárs

Feladatok:

  • Telefonos ügyfélszolgálati tevékenység ellátása szlovák és/vagy cseh vagy orosz és/vagy ukrán nyelveken: beérkező hívások fogadása turisztikai foglalóportál szolgáltatásaival kapcsolatban
  • Ügyfelek pontos, szakszerű tájékoztatása
  • Ügyfél e-mailek megválaszolása: információnyújtás, problémafeltárás, panaszkezelés, teljes körű ügyintézés
  • Információnyújtás a cég szolgáltatásairól, információs vonal biztosítása
  • A tevékenységhez köthető adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • Telefonos ügyfélszolgálati területen szerezett releváns tapasztalat
  • Szlovák-cseh vagy orosz-ukrán felsőfok vagy anyanyelvi szint
  • Minimum középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Jó kommunikációs készség, ügyfélközpontúság
  • Monotónia tűrés
  • Jó stressztűrő és problémamegoldó képesség
  • Precíz, megbízható munkavégzés

Munkavégzés helye: Budapest, 14. kerület

Amit kínálunk:

  • Fix alapbér + nyelvpótlék + műszakpótlék
  • Folyamatos, hosszú távú munkalehetőség egy stabil cégnél
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Alkalmazotti státusz
  • 8 órás munkavégzés

Magyar nyelvű önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk a beszélt nyelv(ek) megjelölésével.