www.cvonline.hu

Szkennelési Koordinátor

  • A hirdetés 632 napja lejárt

A világ legnagyobb irattározási és dokumentum-menedzsmenttel foglalkozó vállalata, az alábbi munkakörbe keres munkavállalót:

 (A munkavégzés helyére - Gyál - külön buszjárat indul a Határ útról)

Főbb feladatok:

  • Dokumentum előkészítés szkennelésre
  • Adatok dokumentumokról történő rögzítése Excelben
  • Dokumentumok szkennelése
  • Megrendelések, projektek teljesítésének menedzselése, ellenőrzése
  • Folyamatok, feladatok felügyelete, koordináció
  • Kapcsolattartás (ügyféllel, társosztályokkal)
  • Riportok készítése, és egyéb adminisztrációs feladatok

Szükséges végzettség/tapasztalat:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Erős számítógép-kezelői ismeretek (Windows, Excel, Total Commander)
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Dokumentumkezelésben, digitalizálásban (szkennelésben) szerzett tapasztalat
  • Ügyviteli rendszerek használatában, valamint projekt koordinációban szerzett tapasztalat előny

Egyéb képességek:

  • Monotonitástűrés és magas terhelhetőség
  • Precíz, önálló, lendületes munkavégzés
  • Kiváló koordinációs és probléma-megoldó képesség
  • Jó kommunikációs képesség
  • Proaktív szemlélet és határozott fellépés

Amit ajánlunk:

  • Gyors kezdési lehetőség
  • Stabil háttér, nemzetközi környezet
  • Fiatal dinamikus csapat

Önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol