www.cvonline.hu

Szkennelés

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.12.25.
Hirdetés azonosító: 1042320
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Ezúttal tanácsadó partnerünkhöz keresünk kollegákat.

Feladatok:

  • számlák szkennelése

Elvárások:

  • aktív nappali tagozatos jogviszony vagy passzív félév
  • heti 40 óra

Munkaidő: Hétfőn és pénteken 8:00-16:30 között, a többi nap váltótársal egyeztetve

Amit kínálunk

  • bruttó 850 Ft/óra
  • igényes munkakörnyezet
  • fejlődési lehetőség
  • kijutás céges busszal

Amennyiben a megadott feltételek szerint el tudod vállalni a munkát, jelentkezz rá Link megjelenítéset követően.

További információ, jelentkezés

Kategória
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Régió:
Pest