www.cvonline.hu

Szkennelés 1000 Ft/óra

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.05.27.
Hirdetés azonosító: 1135046
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Ezúttal tanácsadó partnerünkhöz keresünk kollegákat.

Feladatok:

  • számlák szkennelése

Elvárások:

  • aktív nappali tagozatos jogviszony vagy passzív félév
  • heti 40 óra

Munkaidő: Hétfőtől csütörtökig 8:00-16:30 között, péntekenként 15:00-ig.

Amit kínálunk

  • bruttó 1000 Ft/óra
  • igényes munkakörnyezet

Amennyiben a megadott feltételek szerint el tudod vállalni a munkát, jelentkezz rá Link megjelenítéset követően vagy a E-mail cím megjelenítése email címen.

Kategória
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Régió:
Pest