www.cvonline.hu

Színkeverő

Hozzáadva: 2017.07.19.
Hirdetés azonosító: 1069100

Ajándékok emblémázásával foglalkozó magyar nyomdaipari partnercégünkhöz keresünk az alábbi pozícióba munkatársakat: azonnali munkakezdés
Feladatok:
  • A termelés szükséges alapanyagokkal való kiszolgálása
  • Beérkezett áruk lepakolása, fizikai mozgatása a raktár területén
  • Áruk szétválogatása, a megrendelt és beérkezett mennyiség egyeztetése
  • A rendszerből keletkező, és a beérkezéskor kapott valamennyi bizonylat dokumentálása
  • Áruk elhelyezése az alapanyag raktárba

Elvárások:
  • 8 általános iskolai végzettség
  • 2 műszak vállalása
  • Motivált, kitartó személyiség

Juttatások:
  • Folyamatos munkalehetőség
  • Fix fizetés + cafeteria

Előnyök:
  • Nyomdaiparban szerzett tapasztalat
  • Szakirányú végzettség

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését kérjük, küldje el önéletrajzát lakhely megjelöléssel a fenti e-mail címre vagy keressen az alábbi telefonszámon: +36/20 500 9889

Munkavégzés helye:
  • Budapest
Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió