www.cvonline.hu

SZIMULÁCIÓS SZOFTVERFEJLESZTŐ MÉRNÖK

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2016.12.19.
Hirdetés azonosító: 1010490

Megbízónk multinacionális, nagy tradíciókkal rendelkező járműipari fejlesztő és gyártó nagyvállalat magyarországi társasága.  Vezető piaci pozícióját a termékek magas fokú megbízhatóságával és folyamatos innovációval vívta ki. A globális vállalatcsoport
fejlesztő központja számára keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • HiL környezet fejlesztése
  • Windows-alapú 3D járműszimulátor funkcionális fejlesztése
  • Meglévő rendszerek (ABS, EBS, ESP) támogatása
  • Új termékek (DAS) szimulációs környezetének megalkotása
  • Hazai és külföldi fejlesztő kollégákkal való folyamatos, aktív és hatékony kapcsolattartás

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség, elsősorban informatikus, villamosmérnök vagy autógépész
  • Megbízható angol nyelvtudás
  • PC-szoftverfejlesztési ismeretek
  • Szimulációs (MATLAB Simulink) ismeretek
  • Magas szintű kommunikációs és team-munkában való együttműködési készség
  • Konfliktuskezelő képesség, jó problémamegoldó készség

Előnyt jelent

  • Delphi, C#, C++ nyelvek illetve tipikus fejlesztői környezetek ismerete
  • CAN busszal kapcsolatos ismeretek
  • Járművekkel kapcsolatos szimulációs tapasztalat
  • 3D grafikai (játék-) fejlesztési ismeretek
  • Német nyelvtudás

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes, a teljesítménnyel arányos jövedelem
  • Kulturált munkakörülmények
  • Magas színvonalú technikai háttér
  • Kihívásokkal teli, felelősségteljes és változatos feladatok, folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Biztos, hosszútávra szóló munkahely

A munkavégzés helye

Budapest

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: SZIMULÁCIÓS SZOFTVERFEJLESZTŐ MÉRNÖK, Budapest

Kategória

IT / Informatika

Régió

Magyarország