www.cvonline.hu

Szimulációs mérnök

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.24.
Jelentkezési határidő: 2014.06.18.
Hirdetés azonosító: 766077

Pozíció leírása / Job description

Partnerünk egy dinamikusan fejlődő, multinacionális, autóipari gyártó vállalat, amely számára Szimulációs mérnököt keresünk.

Feladatok:

Vezérlőegységek / szenzorok / mikro elektromechanikai (MEMS) érzékelők vizsgálata végeselemes analízis segítségével
Mechanikai viselkedéselemzés, tulajdonságok kiértékelése és javítása
Szilárdságtani, termomechanikai, lengéstani, hőtani, elektrosztatikus (statikus/dinamikus) számítások
A szimulációs eredmények kiértékelése, dokumentálása és bemutatása
Újítási javaslatok és intézkedések kidolgozása projektcsapatokban, a fejlesztési területen dolgozó kollegák támogatása
Mérnöki támogatás az adott funkció vevői projektekbe történő felhasználásához
A fejlesztést segítő szimulációs- és tesztszoftverek fejlesztése
Gyártási összeszerelési folyamatok vizsgálata

Elvárások:

Gépészmérnök / gépész-informatikus mérnök / mérnök-fizikus / matematikus / fizikus végzettség
Elektromos készülékek tervezésében / anyagismeretben / szilárdtest-fizikában / teszttechnikában / méréstechnikában / MEMS mechanizmusok tervezésében, modellezésében szerzett tapasztalat
Szimulációs szoftver ismerete (ANSYS / Matlab / Simulink)
Folyékony angol vagy német nyelvtudás
Önálló, precíz, szisztematikus munkavégzés, analitikus gondolkodás
Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
Csapatszellem, együttműködési készség, rugalmasság, kezdeményező készség
Utazási hajlandóság

Amit kínálunk:

Fiatal és innovatív csapatban zajló munka
A munkatársak folyamatos szakmai és személyes fejlődésének támogatása
Karrierlehetőség nemzetközi munkakörnyezetben
Versenyképes jövedelem és attraktív juttatási csomag, széleskörű Cafeteria rendszer
Ingyenes nyelvtanulási lehetőség

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a