www.cvonline.hu

 Nemzetközi vállalat részére keresünk munkatársat

SZIMULÁCIÓS MÉRNÖK

(HF 10-7317)

munkakörbe.

  Feladat:

  • A szimulációs környezet alkalmazása a termékfejlesztés során,
  • A szimulációs szoftver továbbfejlesztése,
  • A környezet további felhasználóival való kapcsolattartás, szakmai támogatás.

Elvárások:

  • Villamosmérnök vagy fizikus végzettség,
  • Elektromágneses szimulációs tapasztalat,
  • Előny: Python programozói tudás,
  • Angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség egy legmodernebb technológiákat alkalmazó innovatív cégnél,
  • Dinamikus, fiatalos légkör,
  • Hosszú távú lehetőség.

Munkavégzés helye: Budapest,
Munkakezdés: azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és idegen önéletrajzát a „HF 10-7335” referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

         Link megjelenítése