Megbízható nemzetközi gyártó partnerünk részére keresünk új munkatársat

SZIMULÁCIÓS MÉRNÖK

(HF 10-6972)

pozícióba

Győr-Moson- Sopron megyébe.

Feladat

  • Szerszámok és elemeinek fejlesztése és az optimalizáláshoz szükséges szimulációk elvégzése, a kapott eredmények analizálása,
  • A szimulációhoz szükséges modellek elkészítése,
  • CAD és szimulációs szoftverek továbbképzésein való részvétel,
  • Termék-és folyamatmérnökség tevékenységét támogató műszaki mérések végzése és kiértékelése.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség,
  • ProE-ben szerzett nagy tapasztalat, jártasság,
  • Aktív angol vagy német nyelvtudás,
  • NC ismeret előny, de nem elvárás.

Amit kínálunk

  • Biztos nemzetközi háttér,
  • Fejlődési lehetőség,
  • Fiatal, dinamikus csapat,
  • Hosszú távú munkalehetőség.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Győr- Moson-Sopron megye.
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,
 magyar és idegen nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 10-6972”-es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése

Egyéb hasonló állások Önnek
Karbantartó (Létesítmény technikus)

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Karbantartó (Létesítmény ...
Budapest

Norwegian speaking Request Coordinator

Trenkwalder Kft

Our fast-growing multinational partner is looki...
Budapest

Danish speaking Request Coordinator