www.cvonline.hu

Szikraforgácsoló

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

Magyar tulajdonú szerszámgyártó cég munkatársat keres

pozícióba

Feladatok:

  • tömb és huzalszikra gépek kezelése
  • a megmunkáláshoz szükséges program elkészítése
  • a műszaki rajz és a megmunkálandó anyag tulajdonságainak ismeretében a helyes megmunkálás kiválasztása
  • a szikraforgácsoló gép felszerszámozása, beállítása, működtetése
  • a kész darabok ellenőrzése

Elvárások:

  • szakirányú végzettség
  • szerszám-, gépgyártásban tömbszikra gépen eltöltött néhány éves szakmai gyakorlat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • tapasztalat egyedi és kis sorozatok gyártásában
  • jó rajzolvasási készség
  • 2 műszakos munkarend vállalása
  • önálló, precíz, felelősségteljes, minőségi munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Kiváló munkakörnyezet, dinamikus csapat
  • hosszú távú stabil munkahely
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • versenyképes fizetés

Munkavégzés helye: Debrecen

Jelentkezni fényképes szakmai önéletrajzzal személyesen a 4030 Debrecen, Vágóhíd u. 3. alatti üzemünkben vagy e-mailben az alábbi e-mail címen.

Munkavégzés helye Debrecen
Kategória Gyártás / Termelés, Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Debrecen