www.cvonline.hu

Szikraforgácsoló (Ref.670)

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.04.27.
Jelentkezési határidő: 2014.07.10.
Hirdetés azonosító: 809975
lejárt

Partnercégünk dinamikus fejlődése töretlen, dolgozói létszámukat tovább bővítve, saját belső csapatukba keresnek szikraforgácsolásban jártas szakembert. A vállalat fő profilját a szerszámgyártás alkotja.

A munkakör legfőbb célja:

  • Huzal/Tömbszikra gépek működtetése

Feladatok:

  • 2D rajzok olvasása
  • 2D rajzokból huzalprogramok írása
  • 2D-s beállási rajzok alapján 3D-s megmunkálás elvégzése

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettséggel rendelkező gépész képzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Legalább 2 év szakmai tapasztalat hasonló területen
  • Speciális ismeret: Heidenhain, Fanuc, Agie gépek ismerete
  • Előny: német nyelv alapszintű ismerete
  • Kaposvár és közvetlen közelében levő lakhatás

Amit a leendő Munkáltatója biztosít:

  • Hosszú távú és stabil munkahely
  • Kisebb létszámú csapat, családias légkör
  • Szakmai továbbfejlődés
  • Átlag feletti bérezés
  • Bejárás támogatása

Egyéb információk:

  • A munkakezdés várható ideje: megfelelés esetén azonnali belépés
  • A munkavégzés helye: Somogy megye-Kaposvár
  • Munkarend: Hétfőtől péntekig váltott 3 műszakban/napi 8 óra

Pozíció területe(i)

  • Termelés/Gyártás/Szerszámgyártás

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, és úgy érzi, megfelel a feltételeknek, kérjük, küldje el fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu