Szigetelőanyag gyártó / Betanított munka (Referenciaszám: PJ3725)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.07.05.
Jelentkezési határidő: 2015.07.11.
Hirdetés azonosító: 949499
lejárt

Budapesti partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Szigetelőanyag gyártó

Feladatok:
- Transzformátorok szigetelő anyagainak vágása, ragasztása

Elvárások:
- Jó kézügyesség, műszaki érzék
- Minimum 8 általános iskolai végzettség (középfokú végzettség előny)
- Két műszak vállalása
- Pontos, precíz, megbízható munkavégzés
- Gyártásban szerzett tapasztalat előny

Amit megbízónk kínál:
- Multinacionális vállalatnál szerzett tapasztalat
- Versenyképes bérezés
- Kellemes munkakörnyezet

Kérjük, részletes magyar nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Cservenák Annamária kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.