www.cvonline.hu

Szétszerelő

Régió:

Pest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.02.26.
Hirdetés azonosító: 973726
lejárt

A Humán Centrum Kft. működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából. Ezúttal veresegyházi partnercégünk megbízásából keresünk munkavállalókat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Konténer egység szétszerelése az előírásnak megfelelően.
  • A szétszerelt egységek előkészítése csomagoláshoz, festéshez.
  • A teszt során a részegységekben maradt anyagok ürítése, kezelése.
  • Elektromos egységek szétszerelése, bontása szállításhoz.
  • A különböző eljárásokban, folyamatban lévő fejlesztésekhez való hozzájárulás
  • Aktív közreműködés és saját ötletekkel való hozzájárulás a folyamatos fejlesztésekhez
  • Segít az újonnan belépő/területre átlépő kollégák betanításában, a folyamatok megismertetésében
  • Aktívan részt vesz a gyár által szervezett és előirt KEM oktatásokon, rendezvényeken
  • Betartja az EHS szabályokat, a szabályszegőket figyelmezteti
  • Sérüléseket, kvázi baleseteket azonnal jelenti a munkahelyi vezetőjének vagy a gyár KEM osztályának
  • Felfüggeszti tevékenységét, ha életveszély vagy súlyos sérülés veszélye áll fenn és azonnal értesiti erről munkahelyi vezetőjét vagy a gyár KEM osztályát
  • A munkaköri leírásban nem található feladatok végrehajtása, melyet a közvetlen vezetője szóban vagy írásban kijelöl számára.

Elvárások:

  • Végzettség:  Lakatos/Villanyszerelő szakmunkás
  • Jogosítvány targoncához és daruhoz
  • Tapasztalat: Ideális esetben több évnyi szerelési, összeállítási területen szerzett tapasztalat
  • Elektromos alapismeretek. Esztétikai érzék, megfelelő kézügyesség.
  • Lelkiismeretes munkavégzés
  • Önálló munkavégzés
  • Stressztűrő képesség
  • Rugalmasság
  • Hajlandóság műszakos munkarendre, túlórára

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés
  • Céges busz (Budapest - Pest megye)
  • Munkába járás támogatása
  • Egyéb juttatások
  • Hosszú távú munkalehetőség

  • Amennyiben állásajánlatunk megfelel szakmai tapasztalatainak és elképzeléseinek, kérjük, honlapunkon Link megjelenítésekövetően jelentkezzen a hirdetésre.

Ha az állásajánlat felkeltheti ismerősei érdeklődését, kérjük, hogy a lenti "Megosztás" gomb segítségével ossza meg velük a facebookon is.