www.cvonline.hu

SZESZÁMKARBANTARTÁSI CSOPORTVEZETŐ

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.06.25.
Hirdetés azonosító: 970162

Megbízónk nagy tradíciókkal rendelkező nemzetközi autóipari fejlesztő- és gyártó vállalat, az autógyárak közvetlen beszállítója. A magyarországi gyár a közelmúltban jelentősen bővült. A bővítést követő gyártásfelfutáshoz kapcsolódóan szakembert keresünk az alábbi munkakörbe:

Feladatok

  • Karbantartási csoport munkájának irányítása
  • Megelőző karbantartási tevékenységek koordinálása
  • Szerszámcserék, szerszámpróbák lefolytatása
  • Szakmai segítségnyújtás a munkatársak számára

Elvárások

  • Szerszámkészítő szakmunkás bizonyítvány
  • Több éves szakmai gyakorlat
  • Hidegalakító szerszámok ismerete
  • Angol nyelvismeret

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes jövedelem, teljesítményarányos prémium és utazási támogatás
  • Vállalatcsoporton belüli nemzetközi tapasztalatcsere
  • Folyamatos szakmai továbbképzések, fejlődési és karrier lehetőség

A munkavégzés helye

Komárom-Esztergom megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: SZESZÁMKARBANTARTÁSI CSOPORTVEZETŐ, Komárom-Esztergom megye