www.cvonline.hu

SZERZŐDÉSMENEDZSER, ÜGYFÉLSZOLGÁLATI MUNKATÁRS

  • A hirdetés 843 napja lejárt

Az Euler Hermes – az Allianz Csoport tagjaként – a világ vezető hitelbiztosítója több mint 50 országban van jelen világszinten.

Az Euler Hermes a nemfizetésekből eredő pénzügyi veszteségek megelőzésében, illetve minimalizálásában segít ügyfeleinek.  A cég 1996 óta van jelen a magyar piacon és mind a hitelbiztosítás, mind a B2B követelésbehajtás területén piacvezető. Az Euler Hermes “mindent egy helyen” megoldást nyújt a követeléskezelés területén, a hitelbiztosítástól a kockázatelemzésen át a kereskedelmi kintlévőségek behajtásáig.

Budapesti irodánkba kollégát keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Szerződés és ügyfélmenedzsment, beleértve a szerződések rögzítését a rendszerekben.
  • Biztosítási díj kalkulálása a rendelkezésre álló dokumentumok alapján.
  • Bónusz-malusz, díjvisszatérítés, eredményfelosztás kalkuláció.
  • Az ügyfélszolgálatra bejövő hívások kezelése:
    • limitdöntésekkel kapcsolatos kérdések
    • az Euler Hermes rendszereihez való hozzáférések kezelése
    • érdeklődő ügyfél, cég továbbítása az értékesítésre
    • technikai kérdések kezelése, segítségnyújtás.

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség.
  • Kiváló kommunikációs, tárgyalástechnikai képesség.
  • Ügyfélközpontú gondolkodás.
  • Dinamikus, erős munkabírású munkatárs.
  • Képes önállóan dolgozni.
  • Jó csapatjátékos.
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás.

Ajánlatunk:

  • Biztos háttér a szakmai fejlődéshez egy kihívásokkal teli nemzetközi környezetben.
  • Fiatal, dinamikus csapat.
  • Versenyképes fizetés.

Amennyiben a hirdetésünk felkeltette figyelmét, kérjük, 2015. január 30-ig küldje el szakmai önéletrajzát és motivációs levelét az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol