www.cvonline.hu

Szerződéskezelői munkatárs

Hozzáadva: 2017.07.25.
Hirdetés azonosító: 1159175

Mezőgazdasági és élelmiszergyártó multinacionális partnercégünk pénzügyi osztályára keresünk munkatársat azonnali kezdéssel az alábbi pozícióba
Feladatok:

  • Kereskedelmi és termelői eladási és vételi szerződések kezelése
  • Új szerződéses partnerek adatainak ellenőrzése
  • Okmányellenőrzés, különös tekintettel az őstermelői dokumentumokra
  • Hiányzó szerződések bekérése
  • Keret és egyedi szerződések írás és ellenőrzése

Elvárások:
  • Legalább középfokú végzettség
  • Adminisztratív, asszisztensi munkakörben szerzett gyakorlat
  • MS Office programok ismerete
  • Precíz és gyors munkavégzés
  • Monotonitástűrés

Juttatások:
  • Versenyképes fizetés és BKK bérlet hozzájárulás
  • Határozott idejű munkaviszony (2017. decemberig)
  • Stabil hatterű, kellemes, barátságos munkakörnyezet
  • Tanulási és fejlődési lehetőség

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes magyar nyelvű önéletrajzát a megadott e-mail címre

Munkavégzés helye:
  • Budapest